fbpx

Kształt nosa powie Ci więcej o danej osobie


129
110 shares, 129 points

Czy kształt nosa może powiedzieć coś więcej o osobie? Całkiem możliwe. Więcej na ten temat dowiesz się w poniższym zestawieniu.

kształt nosa

1. Nos rzymski

nos rzymski

Ludzie z tym typem nosa – wydłużony z opadającym ku dołowi czubkiem mają zdolność jasnego myślenia oraz są odważni. Dodatkowo dzięki zdolności jasnego myślenia często podejmują racjonalne decyzje.

To także bardzo ambitni ludzie i kochają nowe wyzwania, jakie daje im życie.

2. Krótki, zadarty nos to najbardziej pożądany kształt nosa

zadarty nos

Mimo iż krótki i zadarty nos jest często pożądany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn to świadczy on o niskiej samoocenie. Opinie wyrażane przez te osoby nie są rozstrzygające lub są bardzo płytkie. W związkach preferują wolność, ale są też bardzo zazdrośni.

3. Orli kształt nosa

orli kształt nosa

Orli kształt nosa posiadają osoby przedsiębiorcze, które mają bardzo duży popęd umysłowy i ogromną wytrzymałość zarówno psychiczną jak i fizyczną. Ten nos wskazuje także, na osobowość lubiącą strategie.

4. Płaski nos

płaski kształt nosa

Ludzie z tym kształtem nosa mają problem z osiągnięciem dojrzałości zarówno duchowej jak i fizycznej. Twierdza, że mają wiedzę na temat świata i ludzi a w rzeczywistości są bardzo beztroscy, co często stawia ich w bardzo trudnej sytuacji.

5. Niebiański kształt nosa

niebiański nos

Potocznie zwany niebiański nos jest bardzo podobny do nosa płaskiego. Różni się on jedynie tym, że końcówka jest zaokrąglona. Posiadając ten typ nosa, jesteśmy praktyczni, niezawodni i wyważeni.

6. Grecki nos

Posiadając ten typ nosa mamy tendencję do jasnego myślenia i tolerancji. Jesteśmy wytrwali z tym, co robimy i uważani za godnych zaufania. Często interesujemy się sztuką.

Mężczyźni z tym nosem zwykle pracują w mediach, poświęcają się sztuce lub prowadzą własne firmy. Kobiety natomiast są zazwyczaj modelkami lub osobistymi sekretarkami.

7. Haczykowaty kształt nosa

haczykowaty nos

Osoby z tym typem nosa dążą do sukcesu za wszelką cenę co idzie w parze z tym, że jest on powszechny u osób, które osiągają sukcesy. Kobiety z tym typem nosa często mają silny instynkt szukania okazji biznesowych.

8. Nos z garbem

nos z garbem

Ten rodzaj nosa często jest spotykany u mężczyzn. Ludzie z tym nosem są niezwykle hojni i wrażliwi. Są także ostrożni, bo nie lubią spekulacji. W życiu prywatnym bardzo chętnie pomagają innym.

Kobiety z tym typem nosa mają dużą wiedzę w zakresie zarządzania budżetem domowym i innych pokrewnych dziedzin.

9. Nieregularny nos

nieregularny kształt nosa

Symbolizuje on mocny i uparty charakter.

10. Inny typ płaskiego nosa

płaski nos

Ten typ nosa wskazuje na wiele rodzajów umiejętności. Osoby z tym nosem uwielbiają się bawić nawet z nieznajomymi im osobami. Często posiadają pesymistyczne spojrzenie na świat.

11. Wąski kształt nosa

wąski nos

Osoby te reprezentuje nadzwyczajna pewność siebie. Szczególnie interesują się sprawami duchowymi. Są bardzo uparci i bezbronni.

12. Wysoki nos

Ludzie z tym kształtem nosa wydają się niezwykle rozumieć sztukę i estetykę. Są dumnymi, ale samotnymi duszami, które doceniają czas spędzony w samotności.

Pamiętaj, że ten eksperyment został przeprowadzony dla celów rozrywkowych. Nie traktuj go poważnie. Każdy jest inny niezależnie od kształtu nosa. Sprawdź także Triki poprawiające pewność siebie.

Źródło: https://brightside.me


Like it? Share with your friends!

129
110 shares, 129 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
5
Zabawne
Wrr Wrr
1
Wrr
Kocham Kocham
1
Kocham
Ekstra Ekstra
4
Ekstra
Żenada Żenada
2
Żenada
Świat Polek

One Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: file_get_contents(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/server973820/ftp/swiatpolek.pl/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329