fbpx

Czy on jest tym jedynym? Sygnały, które o tym świadczą


141
123 shares, 141 points
on jest tym jedynym

Początki nowych znajomości bywają trudne. Każda z nas chciałaby wiedzieć, że to właśnie on jest tym jedynym. Jak się o tym przekonać? Zestawiliśmy kilka sygnałów świadczących o tym, że Twoja nowa znajomość może być czymś więcej.

1. Przy nim zawsze jesteś sobą

Na spotkaniach z nim nie tłumisz emocji, nie próbujesz udawać kogoś, kim nie jesteś. Zawsze czujesz się swobodnie i nie obawiasz się tego, że nie pokocha Cię takiej, jaką jesteś.

2. Dzielicie ze sobą życiowe priorytety

Wasze cele w życiu są bardzo podobne. Zgadzacie się ze sobą w sprawie życiowych priorytetów i wyznawanych wartości. To będzie solidna podstawa długotrwałego związku.

3. To on jest tym jedynym, jeżeli mówisz mu rzeczy, o których nie wie nikt inny

Obdarzacie siebie zaufaniem, a to najważniejszy filar każdej relacji. Czujesz, że to właśnie jemu możesz przekazać swoje najskrytsze tajemnice, a on zachowa je dla siebie. Twoja podświadomość informuje Cię, że to ten jedyny.

4. Nie ukrywasz przed nim chwil słabości

Bardzo łatwo żyje się z kimś, kiedy wszystko jest dobrze. Jeżeli jednak nie masz oporów, aby pokazać mu swoje lęki i słabości, a on to bezproblemowo zaakceptuje, to szansa na dobrze prosperujący związek.

5. Jeżeli chcesz go przedstawić bliskim, to on jest tym jedynym

Chcesz podzielić się szczęściem ze swoimi bliskimi. Podświadomie chcesz pochwalić się nim przed innymi, bo jesteś dumna z tej znajomości nie wstydzisz się go.

6. Czujesz, że jego obecność robi z Ciebie lepszego człowieka

Będąc przy nim stajesz się lepszą wersją siebie. Czujesz, że Twoje najlepsze cechy wychodzą z ukrycia, stajesz się kreatywna, radosna i czujesz się jeszcze bardziej atrakcyjna.

7. Jeżeli nie boisz się mieć innego zdania, to on jest tym jedynym

Nie pragniesz wbrew sobie zmieniać swojego podejścia do różnych spraw. Doskonale wiesz, że możesz mieć inne poglądy na pewne zagadnienia, a Wasza relacja na tym nie ucierpi. Potraficie dyskutować mimo różnic, a Ty zostaniesz wysłuchana, nawet jeżeli się mylisz.

8. Dobrze się czujesz w jego obecności

Jego obecność sprawia, że czujesz się naprawdę szczęśliwa. Daje Ci poczucie bezpieczeństwa, a każda chwila z nim spędzona napawa Cię energią. To znak, że czas zaangażować się w tę znajomość na 100 procent!


Like it? Share with your friends!

141
123 shares, 141 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
2
Zabawne
Wrr Wrr
1
Wrr
Kocham Kocham
1
Kocham
Ekstra Ekstra
0
Ekstra
Żenada Żenada
3
Żenada
Świat Polek

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *