fbpx

Jak mieć atrakcyjny biust? Proste ćwiczenia


128
113 shares, 128 points
atrakcyjny biust
Źródło: brightside.me

Atrakcyjny biust jest marzeniem wielu kobiet. Aby Twój biust był jędrny i posiadał krągłe kształty nie musisz wydawać tysięcy złotych na operacje plastyczne. Wystarczy regularnie wykonywać kilka prostych ćwiczeń przedstawionych poniżej.

1. Najprostsze ćwiczenie na atrakcyjny biust

ćwiczenia na atrakcyjny biust
Źródło: brightside.me

Zaciśnij dłoń w pięść i przyłóż ją do brody. Uciskaj pięść brodą przez 5 sekund , następne pięć sekund się zrelaksuj. Powtórz tę czynność 2-3 razy.

2. Drugie ćwiczenie na biust

jak mieć piękny biust
Źródło: brightside.me

Złóż obie dłonie i przyłóż je do klatki piersiowej. Ściśnij je z taką siłą, aby poczuć mięśnie piersiowe. Przy tym ćwiczeniu musisz mieć proste plecy – to bardzo ważne!

3. Damskie pompki

damskie pompki
Źródło: brightside.me

Pompki bardzo dobrze wzmacniają mięśnie piersiowe. Jeśli nie masz doświadczenia z tradycyjnymi pompkami zacznij od prostszej wersji opierając nogi na kolanach.

Rozłóż ręce tak daleko jak jest to możliwe, połącz nogi i pompuj! Wykonaj trzy serie po 12-15 pompek.

4. Kolejne proste ćwiczenie na atrakcyjny biust

ćwiczenia na biust
Źródło: brightside.me

Połóż się na brzuchu, ugnij nogi w kolanach i złap je za kostki. Jeśli jesteś początkująca utrzymaj tę pozycję maksymalnie 20 sekund, a następnie zrób sobie 10 sekundową przerwę. Powtórz tę czynność 3 razy.

5. Nie poddawaj się i walcz o swój biust dalej!

proste ćwiczenia na biust
Źródło: brightside.me

Stań pół metra od ściany, następnie wyciągnij ręce przed siebie i zacznij naciskać na ścianę pięściami. Poczujesz jak pracują Twoje mięśnie piersiowe. Utrzymaj tę pozycję przez 10 sekund. Powtórz 3 razy.

6. Hantle na atrakcyjny biust

ćwiczenia z hantlami na biust
Źródło: brightside.me

Co prawda ćwiczenie to wymaga dodatkowego sprzętu, lecz warto! Połóż się na ławce, piłce lub podłodze, następnie napnij klatkę piersiową i zacznij podnosić hantle w równym tempie. Opuść je i podnieś ponownie. Powtórz tę czynność 8 razy w trzech seriach.

7. Ostatnie ćwiczenie na atrakcyjny biust

ćwiczenie na atrakcyjny biust
Źródło: brightside.me

To ćwiczenie rozciągnie Twoje mięśnie piersiowe i nada im odpowiedni kształt. Weź hantle i podczas wstawania ugnij lekko nogi w kolanach oraz pochyl tułów do przodu. Robiąc wdech, unieś ręce z lekko zgiętymi łokciami na boki. Należy pamiętać, że Twoje przedramiona powinny być równoległe do ziemi – Wykonaj 12 razy dwie serie.

Jeśli brakuje Ci motywacji to sprawdź nasze sposoby na brak motywacji


Like it? Share with your friends!

128
113 shares, 128 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
1
Zabawne
Wrr Wrr
0
Wrr
Kocham Kocham
2
Kocham
Ekstra Ekstra
3
Ekstra
Żenada Żenada
0
Żenada
Świat Polek

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: file_get_contents(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/server973820/ftp/swiatpolek.pl/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329