fbpx

6 oznak znaczących o tym, że jesteś zdradzana


133
114 shares, 133 points
6 oznak znaczących o tym że jesteś zdradzana

6 oznak znaczących o tym, że jesteś zdradzana to między innymi brak czasu, ukrywanie telefonu… To tylko jedne z wielu oznak, które mogą świadczyć o tym, że prawdopodobnie jesteś zdradzana przez swojego partnera lub partnerkę.

Telefon zawsze przy sobie

W obecnych czasach telefon jest ogromnym źródłem informacji o osobie, która go używa. Jeśli Twój partner nagle zmienia hasło do profili społecznościowych, ukrywa przed Tobą telefon prawdopodobnie świadczy o tym, że ma przed Tobą jakieś tajemnice.

Kiedy partner na każdym kroku jest ze swoim telefonem w kieszeni może to oznaczać, że prawdopodobnie z kimś flirtuje.

Psychiczna nieobecność to jedna z 6 oznak znaczących o tym, że jesteś zdradzana

Mimo tego, że partner jest przy Tobie obecny fizycznie może się zachowywać jakby był nieobecny. Partner, który ucieka myślami, jest smutny, przygnębiony, zamknięty w sobie może sugerować, że w tym momencie właśnie myśli o wspólnych chwilach z kochanką. Oznaką tą należy się jednak sugerować tylko w momencie, kiedy podejrzewamy, że coś jest nie tak w naszym związku. Tego typu zachowania są często normalne w przypadku, gdy partner boryka się z jakimiś problemami np. w pracy.

Oskarżanie i manipulowanie Tobą

Częste puste oskarżenia w Twoim kierunku, snucie teorii spiskowych, czepianie się o byle co prawdopodobnie jest równoznaczne z tym, że partner Cię zdradza. Dzieje się tak, dlatego że osoba która zdradza często czuje się winna i ma problem z wyrzutami sumienia. W ten sposób prawdopodobnie chce odsunąć Twoją uwagę od tego, że coś źle zrobił. Mówiąc w skrócie chce ukryć przed Tobą swój romans.

Nagły wzrost zainteresowania swoim wyglądem

Nie ma ma nic złego w dbaniu o siebie. Wręcz przeciwnie – jest to nawet wskazane. Natomiast jeśli nagle zauważysz wzrost aktywności na przykład w częstotliwości pryszniców, dbania o higienę jamy ustnej. Wzrost aktywności fizycznej – częstsze treningi niż zazwyczaj również powinny zwrócić Twoją uwagę, że coś może być nie tak.

Nadgodziny, rzekome problemy w pracy

Partner będzie próbował spędzać z Tobą coraz mniej czasu. Zazwyczaj wiąże się to z nadgodzinami lub wymyślonymi problemami w pracy. Czas ten może natomiast spędzać całkowicie inaczej – mamy tu na myśli oczywiście spotkania z kochanką.

Ślady szminki, zapachy perfum to kolejna z 6 oznak znaczących o tym, że jesteś zdradzana

Ta oznaka prawdopodobnie w stu procentach świadczy o tym, że partner Cię zdradza o ile oczywiście wcześniej sama mu nie zostawiłaś swojego zapachu lub szminki na koszuli i po prostu o tym zapomniałaś. Nowo wyczuty zapach na ubraniach Twojego męża, ślady szminki, podkładu lub innych kosmetyków z których nigdy nie korzystałaś powinny bardzo mocno wzbudzić Twoją czujność. Oczywiście najpierw upewnij się, że nie są to kosmetyki jego siostry lub matki.


Like it? Share with your friends!

133
114 shares, 133 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
1
Zabawne
Wrr Wrr
1
Wrr
Kocham Kocham
5
Kocham
Ekstra Ekstra
5
Ekstra
Żenada Żenada
0
Żenada
Świat Polek

2 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Najtrudniejsza do nauczenia sie rzecza w zyciu jest, ktory most przekroczyc, a ktory spalic. – David Russell

  2. Najlepszy sposob na osiagniecie sukcesu w zyciu to postepowanie wedlug rad, ktorych udzielamy innym.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/szymonradol/swiatpolek.pl/:/home/klient.dhosting.pl/szymonradol/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php81/) in /home/klient.dhosting.pl/szymonradol/swiatpolek.pl/public_html/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329

Warning: file_get_contents(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css): Failed to open stream: Operation not permitted in /home/klient.dhosting.pl/szymonradol/swiatpolek.pl/public_html/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329