fbpx

Prezent świąteczny dla taty – pomysły


123
105 shares, 123 points
Prezent świąteczny dla taty

Pomysły na prezent świąteczny dla taty przyprawiają nam nie mały problem. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezenty świąteczne, które mogą się spodobać Waszemu ojcu.

1. Pulsoksymetr jako prezent świąteczny dla taty

Pulsoksymetr służy do pomiaru saturacji krwi. Jest to tani i bardzo przydatny przedmiot dla każdej osoby powyżej średniego wieku. Pulsoksymetr to idealny prezent dla ojca mającego powyżej 40 lat.

2. Yerba Mate może się okazać idealnym prezentem świątecznym dla Twojego ojca

Yerba Mate to herbata, a raczej zioła zawierające mnóstwo cennych witamin, które dodatkowo dają zastrzyk energii. Jest to świetny zamiennik kawy. Yerba Mate pozwala utrzymać energię cały dzień, bez żadnych skoków energii.

3. Masaż

Prezentem świątecznym dla taty może być także wizyta w salonie masażu. Na mające już swoje lata kości przyda się odrobina rozluźnienia i relaksu.

4. Szczoteczka soniczna lub elektryczna do zębów

Dbanie o uzębienie w każdym wieku, ale szczególnie średnim jest bardzo ważne. Zęby są wtedy narażone na próchnicę, dlatego warto o nie mocniej zadbać. Może się do tego przysłużyć szczoteczka soniczna lub elektryczna, która będzie świetnym prezentem.

5. Ciśnieniomierz to świetny prezent świąteczny dla taty

W tym wieku wahania ciśnienia są bardzo niebezpieczne. Ciśnienie szczególnie powyżej średniego wieku należy regularnie kontrolować i w razie niepokojących objawów szybko skonsultować się z lekarzem. Ciśnieniomierz może być odpowiednim prezentem dla ojca.

6. Zestaw do grillowania

Tylko Ty wiesz, jak dobrego grilla potrafi zorganizować Twój tata. Spraw mu świetny zestaw do grillowania, który pomoże mu się jeszcze bardziej oddać swojej pasji jaką zapewne jest grillowanie.

7. Portret jako prezent świąteczny dla taty

Portret ze zdjęciem Twojego ojca na pewno sprawi mu wiele radości. Warto rozważyć zakup portretu taty szczególnie wykonanego na płótnie.

8. Zestaw narzędzi dla majsterkowicza

Chyba każdy ojciec lubi sobie czasami pomajsterkować. Spraw mu zestaw narzędzi, który przyda się w każdej sytuacji – nawet tej najbardziej awaryjnej!

Zobacz także Pomysły na prezent świąteczny dla męża.


Like it? Share with your friends!

123
105 shares, 123 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
0
Zabawne
Wrr Wrr
0
Wrr
Kocham Kocham
1
Kocham
Ekstra Ekstra
0
Ekstra
Żenada Żenada
0
Żenada
Świat Polek

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *