fbpx

Jak pozbyć się kurzu z kaloryferów?


121
103 shares, 121 points

Dokładne sprzątanie domu czy mieszkania to bardzo ważna kwestia nie tylko ze względów estetycznych. Warto wspomnieć, że czystość ma znaczenie zarówno dla komfortu osób korzystających z danego pomieszczenia, jak i dla zdrowia, a więc należy zadbać o wszystkie zakamarki, w tym te trudno dostępne. Jak zatem pozbyć się kurzu z kaloryferów?

Czyszczenie kaloryferów – jak często to robić?

Kaloryfery pełne są szczelin, w których bardzo łatwo zbiera się kurz. Dodatkowo szybkie tempo życia i duża przestrzeń do sprzątania może sprawić, że perspektywa pominięcia takich miejsc podczas porządków jest bardzo kusząca. Pamiętaj, że dbanie o czystość kaloryfera ma duże znaczenie dla zdrowia i komfortu osób, które przebywają w jego pobliżu.

Jak często należy czyścić kaloryfery? Najlepiej robić to przynajmniej dwa razy w roku, a mianowicie przed rozpoczęciem sezonu grzewczego oraz po jego zakończeniu. Czyszczenie kaloryfera wydaje Ci się trudne i czasochłonne? Czytaj dalej, a przekonasz się, że wcale nie musi takie być. Kluczem do sukcesu jest użycie odpowiedniego środka czystości.

Usuwanie kurzu z kaloryferów – postaw na dobry preparat

Szybkie i skuteczne sprzątanie jest możliwe, wystarczy usuwać kurz regularnie i używać odpowiednich preparatów. Świetnie sprawdzają się produkty uznanych marek, które działają na rynku od wielu lat i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Jeśli chodzi o usuwanie kurzu z kaloryferów, dobrym wyborem okaże się Ludwik Ekologiczny – pianka do mebli, przyda się także miotełka do kurzu.

Wspomniany preparat wystarczy zaaplikować na miotełkę, a następnie wyczyścić wszystkie zakamarki. Po czyszczeniu warto owinąć zmiotkę suchą szmatką i jeszcze raz wytrzeć dokładnie grzejnik. Bardzo ważne jest pamiętanie o przetarciu rur, na których także łatwo zbiera się kurz i inne zanieczyszczenia.

Ludwik Ekologiczny Pianka do mebli – zalety i zastosowanie

Pianka do mebli to produkt, który bez wątpienia można nazwać uniwersalnym. Sprawdzi się doskonale nie tylko do usuwania kurzu z kaloryferów, ale także do czyszczenia blatów, stołów, biurek, parapetów i innych elementów wyposażenia, na których łatwo zbiera się kurz. Jakie są zalety tego produktu? Wśród największych można wymienić:

  • Wydajność – niewielka ilość preparatu wystarczy, aby skuteczne usunąć kurz i zabrudzenia z dużej powierzchni.
  • Skuteczność – umiejętnie skomponowany skład sprawia, że sprzątanie nie jest trudne ani czasochłonne.
  • Przyjemny zapach – woń białych kwiatów i zielonej herbaty sprawia, że po sprzątaniu pomieszczenie jest dobrze odświeżone.


Like it? Share with your friends!

121
103 shares, 121 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
0
Zabawne
Wrr Wrr
0
Wrr
Kocham Kocham
0
Kocham
Ekstra Ekstra
0
Ekstra
Żenada Żenada
0
Żenada
Świat Polek

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: file_get_contents(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/server973820/ftp/swiatpolek.pl/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329