fbpx

Jak oczyścić organizm prostymi trikami


123
105 shares, 123 points
jak oczyścić organizm

Oczyścić organizm wbrew pozorom nie jest wcale bardzo skomplikowaną czynnością. Wymaga to natomiast wielu wyrzeczeń oraz mocnej dyscypliny. Sprawdź kilka trików, które pomogą Ci w zachowaniu harmonii w swoim organizmie.

Sauna

Podczas wydzielania potu z naszego organizmu są także wydzielane nasze toksyny. Pot nie tylko pomoże nam oczyścić organizm, ale także pomoże zrzucić zbędne kilogramy.

Z sauny powinny zrezygnować osoby, które mają przeciwskazania zdrowotne.

Soki owocowe oraz warzywne skutecznie Ci pomogą oczyścić organizm

W detoksie za pomocą soków chodzi o to, aby nie spożywać nic poza sokami. Soki muszą być specjalnie do tego przygotowane. Nie mogą to być te z kartonów zawierające mnóstwo konserwantów oraz cukru. Do tego typu kuracji warto zastosować specjalnie przygotowane zestawy pod dietę sokową.

Głodówka oczyszczająca

Głodówka jest dobrym sposobem na pozbycie się toksyn z naszego organizmu. Wymaga ona konsultacji z dietetykiem.

Metoda ta opiera się na piciu dużej ilości wody oraz ziół oczyszczających organizm. Podczas kuracji nie należy nic jeść. Nie zalecamy głodowania się bez konsultacji ze specjalistą w dziedzinie dietetyki oraz osobom, które posiadają przeciwskazania zdrowotne.

Woda niegazowana

Bez wody nie byłoby życia. Nawet podczas spożywania innych płynów w ciągu dnia nie powinniśmy o niej zapominać. Zapobiega ona odwodnieniu oraz pomaga wypłukać niepożądane substancje z naszego organizmu w przeciwieństwie do na przykład słodzonych napojów.

Yerba Mate najlepsza, aby oczyścić organizm

Yerba Mate to niezbyt popularny, lecz efektownie zyskujący na popularności w Polsce napar. Jest ona rewelacyjnym zamiennikiem herbaty oraz kawy. Yerba posiada w sobie takie witaminy i minerały jak A, B1, B2, C, E, H; magnez, sód, potas, żelazo, miedź, siarka, mangan, fosfor, krzem oraz alkaloidy teobrominę, teofilinę i kofeinę. W przeciwieństwie do kawy Yerba uwalnia się stopniowo podczas picia. Wspomaga to naszą koncentrację oraz pomaga oczyścić zarówno nasz organizm jak i umysł.

Napar ten posiada także właściwości antybakteryjne, antywirusowe, oczyszcza jelita, łagodzi zaparcia. Dzięki szybszej przemianie materii dochodzą nam właściwości wspomagające odchudzanie.

Dzięki Yerba Mate możemy czuć się zrelaksowani, bardziej kreatywni, pracowici oraz wydajni i oczyszczeni. Przeczytaj więcej o właściwościach Yerba Mate tutaj.

Możesz sprawdzić także Jak rozprawić się z wągrami lub Jak zapobiegać zmarszczkom oraz je niwelować.


Like it? Share with your friends!

123
105 shares, 123 points

What's Your Reaction?

Zabawne Zabawne
0
Zabawne
Wrr Wrr
0
Wrr
Kocham Kocham
0
Kocham
Ekstra Ekstra
0
Ekstra
Żenada Żenada
0
Żenada
Świat Polek

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Warning: file_get_contents(//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css): failed to open stream: No such file or directory in /home/server973820/ftp/swiatpolek.pl/wp-content/plugins/hummingbird-performance/core/modules/minify/class-minify-group.php on line 1329